مرکز خدمات زیبایی لوتوس

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه: ۱۱ صبح الی ۸ شب

پنجشنبه: ۱۱ صبح الی ۳ بعد از ظهر

تلفن تماس : ۸۶۰۸۴۰۹۶

خانه / آموزشی / شگفت‌انگیزترین نتیجه !!! واقعا امکان داره استرچ مارک‌ها یا همان ترک‌های پوستی رو بعد از لاغری یا زایمان به شه به‌سادگی در چند جلسه درست کرد؟؟؟

شگفت‌انگیزترین نتیجه !!! واقعا امکان داره استرچ مارک‌ها یا همان ترک‌های پوستی رو بعد از لاغری یا زایمان به شه به‌سادگی در چند جلسه درست کرد؟؟؟

استرچ مارک,بارداری ,ترک های پوستی ,طب سنتی

 ترک‌های پوستی بعد از لاغری و زایمان که خیلی بدشکل هستند آزاردهنده‌ترین مسئله مراجعین من هستند

خانمی ۴۶ ساله، ۲۰ سال بعداززایمان  برای رفع ترک‌های دوران بارداری مراجعه کرده بودند

که به‌محض ورود گفتند: “البته خودم می دونم که ترک‌های روی شکمم برطرف نمی‌شه، چون‌که الآن دیگه ۲۰ سال از زایمانم گذشته، ولی خب، گفتم شاید اقلاً یک خورده کم رنگ‌تر  به شن…”

این خانم قبل از مراجعه به مرکز لوتوس، به چند متخصص مراجعه کرده بود و می‌گفت “همه‌ی دکترها میگن ترک‌های پوستی زایمان یا ترک‌های پوستی ایجادشده از چاق و لاغر شدن اصلاً رفع نمیشن! چطوریه که شما میگین بهبود پیدا می‌کنند؟”

ایشان می‌گفت “تا وقتی جوون بودم که این ترک‌های پوستی (طب سنتی) بدترکیب روی شکم و ران هام اعتمادبه‌نفسم رو آنقدر ازم گرفته بود که جرأت نمی‌کردم کنار دریا یا توی استخر مایو بپوشم. آخه ترک‌های به این زشتی روی تن هیچ‌کس دیگه ای ندیدم! حالا توی سایت شما دیدم که نوشته بودید میشه این ترک‌ها رو رفع کرد… من که باورم نمیشه. تا یه تغییری توی این ترک‌ها نبینم باور نمی‌کنم که ممکنه درمان بشن. اونم بعد از ۲۰ سال”

واقعاً هم ترک‌های پوستی (طب سنتی) روی شکم این خانم به عرض حدود یکسانت و به رنگ نقره‌ای براق بودند که از دو متری هم دیده می‌شدند. ایشان با اصرار از ما خواستند که حتی اگر اندکی هم امکانش هست که ظاهر ترک‌هایشان بهتر بشود کار روی ترک‌ها را هر چه زودتر شروع کنیم. بنابراین ۶ جلسه کار روی ترک‌های شکم این خانم انجام شد.

نتیجه بعد از پایان جلسات برای خودشان حیرت‌آور بود. عرض ترک‌ها کم شد و ترک‌ها باریک‌تر و همین‌طور کم‌رنگ‌تر شدند، و رنگ ترک‌ها به رنگ پوست خیلی نزدیک‌تر شد. براقی رنگ ترک‌ها از بین رفت و رنگشان مات شد. احتمالاً انجام یک دوره‌ی شش جلسه‌ای دیگر ترک‌ها را تا حد ناپدید شدن خواهد رساند.

برای کسانی که می‌خواهند بدانند دقیقاً با چه روش و با چه دستگاهی، و چگونه این کار انجام می شه…. توضیحات کامل رو از این لینک دانلود کنید.اگزیمیا

فیلم آموزشی رو برام ایمیل کن

بازدید: 817

یک نظر

  1. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *