مرکز خدمات زیبایی لوتوس

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه: ۱۱ صبح الی ۸ شب

پنجشنبه: ۱۱ صبح الی ۳ بعد از ظهر

تلفن تماس : ۸۸۸۵۶۳۷۵

خانه / تیکسل | Tixel

تیکسل | Tixel

تیکسل | Tixel

تیکسل یک دستگاه پیشرفته جدید است که برای جوانسازی و رفع اسکار آکنه (جای جوشبه کار می‌رود. این دستگاه برای انتقال مستقیم انرژی مورد نیاز به سطح پوست از یک صفحه با پین‌های تیتانیومی متراکمی به نام پیرامید نام دارند استفاده میکند. تیکسل در موارد زیر کاربرد دارد:

سفت کردن پوست: به منظور بهبود چین و چروک، افتادگی، منافذ باز شده و اسکار آکنه.

جوانسازی پوست: برداشتن لایه بیرونی پوست (اپیدرم) به منظور کاهش لکه‌ها و نقص‌های پوستی، افزایش شفافیت پوست و لایه‌برداری.

آکنه‌های فعال نیز به تیکسل پاسخ بسیار خوبی می‌دهند.

تیکسل چگونه مشکلات پوستی را درمان می‌کند

در اثر برخورد پیرامیدها با پوست، اپیدرم تبخیر می‌شود. به این ترتیب اپیدرم جدید با شفافیت بیشتر و لکه‌های کمتر شروع به شکل‌گیری می‌کند و پوست یکدستی حاصل می‌شود.

تیکسل تاثیراتی نیز روی درم (لایه میانی پوست) دارد. گرمایی که به درم می‌رسد خون را در مناطق کوچکی لخته می‌کند. در نتیجه فیبروبلاست‌ها شروع به تولید کلاژن می‌کنند و نتایج حاصل از آن پس از سه ماه به خوبی قابل مشاهده است. تقویت کلاژن در درم سبب بهبود چین و چروک‌ها و سفت کردن پوست می‌شود.

ترمیم بافت پس از تیکسل چگونه است

💯به دو دلیل ترمیم بافت پس از تیکسل در مقایسه با دیگر تکنولوژی‌ها مثل لیزر CO2 سریع‌تر است:

در روش تیکسل، به بافت‌های اطراف ناحیه درمان آسیبی نمی‌رسد و این بافت‌ها از سوختگی در اثر گرما مصون‌اند. بنابراین بدن برای ترمیم بافت‌های آسیب دیده به زمان نیاز ندارد.

پین‌های تیتانیومی تیکسل هرمی شکل هستند و با نفوذ در پوست یک جای مثلثی و V شکلباقی می‌گذارند، در حالی که لیزر co2یک جایU  شکل باقی می‌گذارد. مدت زمانی که طول می‌کشد تا بدن حفره‌های V شکل را ترمیم کند کوتاه‌تر است.

مزیت اصلی تیکسل نسبت به دیگر روش‌ها، درد بسیار کم، دوره نقاهت کوتاه و بهبود سریع و نتایج فوق العاده است که مطالعات علمی متعددی نیز آن را تایید کرده‌اند.

بازدید: 694