مرکز خدمات زیبایی لوتوس

ساعات کار : شنبه تا چهارشنبه: ۱۱ صبح الی ۸ شب

پنجشنبه: ۱۱ صبح الی ۳ بعد از ظهر

تلفن تماس : ۸۶۰۸۴۰۹۶

خانه / آموزشی / معجزه‌ای برای رفع افتادگی و شلی پوست اضافی در چند جلسه !!!

معجزه‌ای برای رفع افتادگی و شلی پوست اضافی در چند جلسه !!!

افتادگی و شلی پوست ,ساکشن,طب سنتی,چربی

  افتادگی‌ها و شلی پوستی که بعد از یکسری جراحی‌ها یا کارهای دیگِ اتفاق میفته و مراجعه‌کننده از قبل نمی‌دانسته که این اتفاق قرارِ براش بیفته، مسئله بزرگ دیگه ای هست که آدمها باهاش دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

آقای ۳۴ ساله‌ای به مطب من مراجعه کردند که ظاهراً هیچ مشکلی نداشتند، اما وقتی بلوزشان را بالا زدند و پشتشان رانشانم دادند معلوم شد که پوست اطراف کمرشان روی کمربند و شلوارشان آویزان شده! علتش عمل لیپولیزری بود که چند ماه قبل برای بیرون کشیدن چربی‌های دور کمر انجام داده بودند. طبیعتاً این عمل چربی‌ها را ساکشن کرده بود ولی پوست باقیمانده نتوانسته بود بعد از عمل جمع شود. همان‌طور که در اکثریت موارد این اتفاق می‌افتد. و درنتیجه این آقا الآن مقداری پوست شل و آویزان دوروبر کمرشان داشتند که به قول خودشان عمل مشکل زیبایی بدنشان را حل نکرده بود بلکه یک زشتی را به شکل زشتی دیگری درآورده بود.
خوشبختانه با استفاده از دستگاه ایتالیایی اگزیمیا موفق شدم در کمتر از ۶ جلسه این پوست‌های اضافی را به حالت کشسانی طبیعی‌اش برگردانم و به قول خود این آقا، دوستانش در باشگاه بدن‌سازی از دیدن صاف و سفت شدن پوست دور کمرش خوشحال شده و آدرس مطب را خواسته بودند.

دستگاه اگزیمیا می‌تواند افتادگی و شلی پوست شکم و بازو را هم به همین ترتیب رفع کند، چراکه این دستگاه با استفاده از روش‌هایی که براتون توضیح خواهم داد کار خارق‌العاده رو انجام می‌ده….

بازدید: 1736

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *